Nacomi - Pomarańczowy Sorbet masło do ciała 125g + odświeżający peeling do twarzy i ust 85g + peeling do ciała 125g

Darmowa dostawa już od 299 zł!

od 12zł

od 13zł
odbiór osobisty
bezpłatnie
Opis
W zestawie znajdziesz:
PEELING DO CIAŁA, POMARAŃCZOWY SORBET - jeśli Twoim problemem jest cellulit, a skóra traci naturalną jędrność, sięgnij po ten peeling. Połączenie najlepszych składników pomoże w walce z pomarańczową skórką.
MASŁO DO CIAŁA - POMARAŃCZOWY SORBET - kolejną bronią w walce z cellulitem i przesuszoną skórą będzie masło. Stosuj je codziennie, a efekty zauważysz już po kilku tygodniach. Olej macadamia i olejek pomarańczowy będą twoimi sprzymierzeńcami w zwalczaniu cellulitu, rozstępów czy blizn. Pomóż zachować Twojej skórze młody wygląd i stosuj to masło.
ODŚWIEŻAJĄCY PEELING DO TWARZY I UST O ZAPACHU POMARAŃCZY - ziarenka maku i cukier w łagodny sposób usuną martwy naskórek. Pokochasz jego konsystencję, zapach oraz efekty, jakie dzięki niemu uzyskasz. Twoja cera będzie oczyszczona i nawilżona.